Europack oferta zdjęcie
Europack oferta zdjęcie

Folia stretch z krawędziami

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz trendom proekologicznym, jako pierwsi wprowadziliśmy folię ze wzmacnianymi krawędziami, która pozwala na redukcję grubości zachowując jednocześnie oczekiwane właściwości folii stretch.Folia stretch K2 wzmacniana charakteryzuje się wysoką wydajnością przeznaczona jest zarówno do ręcznego jak i do maszynowego owijania towaru umieszczonego na palecie.Dzięki jej zastosowaniu, uzyskujemy na palecie efekt osiatkowania, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie towaru podczas transportu, a także zmniejsza ryzyko zerwania się folii na ostrych krawędziach.


Od standardowej folii stretch różni ją już faza produkcji, ponieważ składaja się na nią aż 33 warstwy. Spośród innych folii wyróżnia się wysokim współczynnikiem nieprzebijalności, a w przypadku folii Eco Nano rozciągiem nawet do 450%. Dodatkowym atutem folii wzmacnianej jest jej wysoka kleistość. Produkt ten pozwala na osiągniecie znacznych oszczędności sięgających nawet do 50 % zużywanego materiału.


Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego także w przypadku doboru folii stretch ze wzmacnianymi krawędziami, nasi fachowcy zawsze chętnie służą doradztwem. Dokładamy wszelkich starań aby dopasować folię stretch pod kątem indywidualnych potrzeb każdego Klienta


• przeznaczenie – pakowanie ręczne i maszynowe


• szerokość – 460mm ( dostępne również inne szerokości)


• grubość – 8μm – 30μm


• długość lub waga – zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta


• wewnętrzna średnica tulei – od ϕ50 do ϕ75


• rozciąg – od 150 do 450 %